Jeszcze nikt o to nie spytal choc wielu to interesuje.

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

philipdick
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 28, 2004 10:31 am

Jeszcze nikt o to nie spytal choc wielu to interesuje.

Postautor: philipdick » śr sty 28, 2004 11:14 am

Zastanawiam sie czy moze nlp lub nls ma jakies sposoby na pozbycie sie przedwczesnego wytrysku lub zdobycie umiejetnosci: twarda jak skala erekcja na zawolanie i takiego typu sprawy? Myśle, że to temat interesujacy i mimo to zaden wielki "jebaka" z forum o to nie spytał. Zakladam, że nlp czy nls daje mozliwosc dokonania tego, tak więc zanim rozpiszecie sie na ten temat przyjmijcie moje pozdrowienia.

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » śr sty 28, 2004 2:15 pm

Nie ma to nic wspólnego z samym NLS, ale ja robię tak: mówisz panience, żeby zrobiła ci dobrze ustami (ręką/cyckami/czymkolwiek), po pierwszym wytrysku chwile odpoczywasz, po czym atakujesz po raz kolejny, a wtedy możesz jechać dłuuugo. Jeśliś dobry w te klocki to niewiasta powie pierwsza DOSYĆ...

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » śr sty 28, 2004 2:43 pm

Sic. Przedwczesny wytrysk jest w liczbie pojedyńczej. Puźniej masz spokój.
Pozwól jej trzymać rękę na "pulsie", a puźniej do roboty. :twisted:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr sty 28, 2004 3:08 pm

jak każda dobrze wychowana osóbka :D :D :D powinny wiedziec, bo mamusie je uczą za młodu :
pierwszy orgazm jest dla NIEGO, dopiero przy drugim może się połasić na swój :D
hehe
po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr sty 28, 2004 4:38 pm

Hmmmmmmm??? Ciekawa perspektywa NLS uczy wstrzymywać wytrysk :P :P

philipdick
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 28, 2004 10:31 am

Postautor: philipdick » śr sty 28, 2004 6:15 pm

ok, ale ja chce kontrole. Macie jakies sposoby na to by kontrolować wytrysk ?

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » czw sty 29, 2004 12:49 am

To nie ma NIC wspólnego z NLS. To forum nie zajmuje się markami prezerwatyw, pozycjami kamasutry, cenami viagry itp. tylko dotyczy uwodzenia kobiet.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » czw sty 29, 2004 8:45 am

Kontrola wytrysku - szukaj pod hasłem "ESO" - "Extended Sexual Orgasm". Opis polski - patrz na stronę http://polki.wp.pl. Dział seks. Seria artykułów pod hasłem "orgazm całodobowy" (nazwa trochę na wyrost). Inne też są ciekawe.

Opuźnianie wytrysku u mężczyzny - jest kilka technik:
-zaprzestanie stymulacji (buuu).
-nacisk na "męski punkt G" (zewnętrzny punkt prostaty) - podobno przyjemne. Samemu trudno - wykonalne przez partnerkę.
-kontrola mięśni Kegla (PC) oraz miednicy odpowiedzialnych za podnoszenie opuszczanie jąder (aby był wytrysk jądra muszą być podniesione. Jeśli je świadomie opuścisz to uniemożliwisz wytrysk).

W artykule "Orgazm całodobowy dla mężczyzn" są opisy ćwiczeń.
Etap ćwiczeń mięśni Kegla mam już za sobą. Teraz zabieram się do ćwiczeń mięśni podnoszenia/upuszczania jąder.

Pod hasłem ESO w zachodniej sieci można znaleźć sporo stron - ale żadnątak wyczerpującą jak seria artykułów na "polki.wp.pl".

NLP miało by tu zastosowanie w celach motywacyjnych i otwarości na naukę (tak swoją jak i partnerki).

Link do pierwszego artykułu: http://polki.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1 ... %B3odobowy

Łącznie jest z 6 artykułów. Ja je sobie wydrukowałem.

Sukcesów w ćwiczeniach! NLP też może się przydać, jak do wszystkiego innego. Zwłaszcza do motywacji partnerki ;)

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » czw sty 29, 2004 2:51 pm

Nie rozumiem to nie lepiej wedlug was jest sobie dwa razy???? ;)

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » czw sty 29, 2004 3:57 pm

Dwa razy? Oczywiście że nie. Lepiej 22 razy. :)

A na poważnie.
Po razie flaczejesz. Pytanie jak szybko jesteś gotów do ponownej gry. Mi osobiście to chwilę zajmuje. Z ESO masz stan orgazmu bez wytrysku i go wyyyyyyciąąąągaaaaasz. Najdłużej jak potrafisz. Zamiast 2 razy po 12 sekund, masz raz, ale owiele dłużej.

Tak wynika z opisu ESO.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw sty 29, 2004 5:24 pm

Graf01 pisze:Dwa razy? Oczywiście że nie. Lepiej 22 razy. :)

A na poważnie.
Po razie flaczejesz. Pytanie jak szybko jesteś gotów do ponownej gry. Mi osobiście to chwilę zajmuje. Z ESO masz stan orgazmu bez wytrysku i go wyyyyyyciąąąągaaaaasz. Najdłużej jak potrafisz. Zamiast 2 razy po 12 sekund, masz raz, ale owiele dłużej.

Tak wynika z opisu ESO.


hmm ?? a kto ma w przeciągu 12 sekund 2 ??

przyznać się !!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

hehehe, musze przyznać ze takiego rekordu nie udało mi się osiągnąć, wrećz przeciwnie jestem bardzo daleki od tego :D :D :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » pt sty 30, 2004 8:24 am

Def. sexu wg. Chevi Chase'a - kolejny sposób na to aby spociły się nogi :wink: .

Myślałem oczywiście: 12 sekund przyjemności i czekanie minimum 10 minut na kolejne 12 sekund przyjemności. :roll:

Dlatego zainteresował mnie temat ESO. Raz przez np. 10 minut. Alternatywa brzmi nieźle 8O . Pytanie oczywiście czy to działa. Mam zamiar to sprawdzić. 8)

Ale jeśli działa, i można tak wyćwiczyć męśnie, to... :twisted:


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości