[b]Czy po NLS można[/b]

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

pawelw
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2003 12:03 pm
Lokalizacja: Szczecin

[b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: pawelw » pn paź 20, 2003 9:11 pm

rozkochać w sobie kobietę? Albo kilka kobiet? Jakie macie w tym doświadczenia?

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: rydzu » wt paź 21, 2003 2:57 am

pawelw pisze:rozkochać w sobie kobietę?


Jasne! NLS pozwoli Ci szybko i łatwo rozkochać w sobie dowolną kobiete...

pawelw pisze:Albo kilka kobiet?


tak, ...po koleji, na zmiane, albo na raz :)

pawelw pisze:Jakie macie w tym doświadczenia?


Jakby ktoś mi kilkanaście miesięcy temu powiedział "za pare miesięcy będziesz robił takie rzeczy o jakich nie śniłeś...", to bym mu pewnie nie uwierzył :)

pozdrawiam
rydzu

bigbeat
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:09 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: bigbeat » wt paź 21, 2003 1:22 pm

pawelw pisze:rozkochać w sobie kobietę? Albo kilka kobiet? Jakie macie w tym doświadczenia?

No skoro bez NLSu tysiace facetow radzi sobie w tej dziedzinie to z NLSem tym bardziej :)
Nie bede pisal ze warto wziac udzial w takim warsztacie, bo to napisza trenerzy ktorzy biora za to grube sianko, ale mnie sie przydal ten kurs tu i owdzie.
Moim ostatnim doswiadczeniem podczas ktorego uzylem, ba uzywam nadal pewnych srodkow jakie NLS ma w swoim arsenale jest zwiazek ze slodka dziewczyna ktora powtarza mi do znudzenia jak bardzo mnie kocha, przysyla smsy, dzwoni...
Fajna rzecza jezeli znasz angielski jest poczytac sobie to co proponuje David deAngelo w jego newsletterze przysylanym za friko http://www.doubleyourdating.com
Zawsze miej odwage spróbować czegoś nowego. Pamietaj amatorzy zbudowali arke. Zawodowcy zbudowali Tytanika.

pawelw
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2003 12:03 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: pawelw » śr paź 22, 2003 10:15 am

Dzięki bardzo za wiadomości :D Prawdę mówiąc kusi mnie załatwienie sobie od razu dwóch albo trzech dziewczyn;) No co, trzeba odrobić stracony do tej pory czas PSF-a;) Cholera szkoda że z angielskiego jestem cienki jak barszcz restauracyjny na dworcu PKP :(

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » czw paź 23, 2003 9:20 am

pawelw pisze:Cholera szkoda że z angielskiego jestem cienki jak barszcz restauracyjny na dworcu PKP :(


ale NLS jest po polsku :)

pawelw
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2003 12:03 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: pawelw » czw paź 23, 2003 6:56 pm

Powiedzcie proszę gdzie nocowaliście w Wawie będąc na szkoleniu? Idealnie by było niedrogo i niedaleko :)
Pozdrawiam zawodowców :D

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » czw paź 23, 2003 11:21 pm

pawelw pisze:Powiedzcie proszę gdzie nocowaliście w Wawie będąc na szkoleniu? Idealnie by było niedrogo i niedaleko :)

Zerknij tutaj:
http://www.nlp.pl/forum/?p=4&id_topic=129

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: iad1 » pt paź 24, 2003 4:57 pm

Witam!

pawelw pisze:Fajna rzecza jezeli znasz angielski jest poczytac sobie to co proponuje David deAngelo w jego newsletterze przysylanym za friko http://www.doubleyourdating.com


Czy ktoś czytał książeczki tego gościa? Jakieś opinie?

Pozdrawiam!

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: iad1 » pt paź 24, 2003 4:58 pm

Witam!

pawelw pisze:Fajna rzecza jezeli znasz angielski jest poczytac sobie to co proponuje David deAngelo w jego newsletterze przysylanym za friko http://www.doubleyourdating.com


Czy ktoś czytał książeczki tego gościa? Jakieś opinie?

Pozdrawiam!

YaPko

Postautor: YaPko » sob paź 25, 2003 1:00 am

Witam,

Gościu napisał chyba jedną książkę właśnie pod tym tytułem...oprócz tego darmowy newsletter przesyła co kilka dni z poradami na różne tematy kręcące sie wokół kobiet, uwodzenia....itp,

Książka bardzo ciekawa, mnóstwo tipsów na temat postawy i zachowań w różnych konkretnych sytuacjach....do tego napisana dosyć przystępnym językiem....niestety angielskim

pozdrawiam
seba

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: vexen » wt paź 28, 2003 9:58 am

iad1 pisze:Witam!

pawelw pisze:Fajna rzecza jezeli znasz angielski jest poczytac sobie to co proponuje David deAngelo w jego newsletterze przysylanym za friko http://www.doubleyourdating.com


Czy ktoś czytał książeczki tego gościa? Jakieś opinie?

Pozdrawiam!


Też czytałem. Ogólnie rzecz biorąc jest świetna i warta zachodu. Trzeba przyznać że facet wie o czym pisze i robi to w przystępny sposób. Poza tym pisze dość prostym językiem, więc można dość łatwo to przeczytać, nawet przy dość kiepskiej znajomości języka angielskiego. Tak samo jego newsletter. Co do podręczników, to czekam na jakąkolwiek promocję książki: "The Master Seducer's Handbook by John Cliff", bo wydaje mi się, że to rzecz rewelacyjna. Przejżałem kawałki na stronie ojczystej tej książki, spis treści. Przydałaby się. Tak sądzę.

Awatar użytkownika
Delta11
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 21, 2003 4:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: Delta11 » śr lis 26, 2003 11:25 pm

>pawelw"]Fajna rzecza jezeli znasz angielski jest poczytac sobie to co >proponuje David deAngelo w jego newsletterze przysylanym za friko
>
>Czy ktoś czytał książeczki tego gościa? Jakieś opinie?

Ksiazka jest w miare do rzeczy... Podstawowa jej zaleta jest prostota i 'natychmiastowa stosowalnosc', wada jest jednak to ze jest odrobinke za miekka , jest w zbyt duzym stopniu WPROWADZENIEM do calego zagadnienia.

O wiele lepsze sa natomiast CD 'Advanced Series' DeAngelo, ale niestety ich tak latwo nie sciagniesz za darmo z sieci.

Jezeli chcesz obszerniejsza recenzje to napisz na violet_sx@poczta.onet.pl


Disclaimer: nie znam NLS, wez to pod uwage rozwazajac moja opinie.
Delta
Gadu Gadu 853 969

ruchmistrz

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: ruchmistrz » śr gru 03, 2003 12:25 am

pawelw, spadaj stad ty psf-ie i sie wiecej tu niepokazuj :!:

tropiciel_kobiet
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:00 pm

Re: [b]Czy po NLS można[/b]

Postautor: tropiciel_kobiet » pt gru 05, 2003 9:34 am

pawelw pisze:rozkochać w sobie kobietę? Albo kilka kobiet? Jakie macie w tym doświadczenia?


a mnie się wydaje, że trochę twoja uwaga poszła nie w tym kierunku w którym powinna, bo ............. po co masz kogoś w sobie rozkochać - przecież chodzi ci o to żeby miec z jakimiś laskami fajną relację (cokolwiek pod to sobie podstawisz - czy sex czy coś innego),
tymczasem miłość (rozkochanie) oznaczać będzie że chcesz aby kilka lasek było od ciebie uzależnionych emocjonalnie - to trochę nieetyczne, a poza tym może zadziałać przeciwko tobie kiedy będziesz miał dość jakiejś znajomości, a laseczka będzie do ciebie wydzwaniać itp ........ czując się odrzuconą i wykorzystaną.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości