ekstremalna sytuacja

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Treser
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 12, 2004 5:57 am

ekstremalna sytuacja

Postautor: Treser » pn sty 12, 2004 5:59 am

Witajcie


Postanowilem zrobic maly eksperyment i spradzic skutecznosc NLS w dosc nietypowej sytuacji.....

Ubralem się jak zebrak,nie golilem się i nie mylem glowy kilka dni, myc się mylem .bo to już by była przesadaJ i ...... ruszylem na lowy....

Dworzec PKP.....
Po kilku nieudanych probach......widze fajna laseczke....podchodze......
„Przepraszam bardzo........ona:?! ....... czy my się skads nie znamy?......ona:raczej nieJ
wiem, ze pewnie myslisz ze probuje od Ciebie wyciagnac pare groszy na wino, ale....(tego nie napisze, bo jeszcze ktos kto nie zna NLS to wykorzysta;)) .....ona: powiedz , jestem ciekawa...
..... w koncu wyladowalismy... w barze mlecznymJ na jej koszt
Mam się z spotkac w srode i....nie wiem czy się ujawniac,ze jestem kims innym czy ciagnac to dalej. Szkoda mi jej trocheJ i nie chce jej oklamywac.
Ps. Nie ma chlopaka i mieszka samaJ

Co mi radzicie?

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » pn sty 12, 2004 10:24 am

Ciagnij dalej w tym stylu, moze umyj wlosy, ale sprawdz gdzie sa granice. Jak ja przelecisz na 2 spotkaniu w toalecie baru mlecznego...

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » pn sty 12, 2004 10:50 am

Od razu mówie że nie przeszedłem NLS , ale z mojego doświdczenia to chyba wpadła Ci w oko skoro Ci jej szkoda :D jeżeli tak to ciągnij to dalej "umyj sie, uczesz sie i ..." chuzia na ruzia, a jeżeli nie to zrób to co należy i szukaj następnej ofiary.
Pozdrawiam
Bez komentarza :D :D


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości