Yebi Zrobił Kraków :)

Miejsce Miejsce na dyskusje lokalnej, krakowskiej społeczności NLS.

Moderatorzy: yebi, milton, Martin_IOM

yebi
Master Trener
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 06, 2009 6:12 pm

Yebi Zrobił Kraków :)

Postautor: yebi » śr gru 23, 2009 6:49 pm

Witka wszystkim :) Zgodnie z obietnicą zakładamy Klub Braci w Grzechu pod Wawelem :) Miejsce gdzie będziesz mógł spotkać się i porozmawiać z braćmi oraz umówić się na wspólne wypady w miasto :)

Kraków okazał się dla wszystkich prawie 20 Braci miejscem gdzie przełamali swoje pierwsze opory, a to dopiero początek odkrywania tego co do tej pory dla wielu było nieodkryte ;)

Z Życzeniami zdrowych i pogodnych Świąt

Yebi

Awatar użytkownika
UnHollyWord
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 23, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: Bielsko - Biała

:)

Postautor: UnHollyWord » śr gru 23, 2009 11:27 pm

Oj Sie Działo w Krakowie i myśle że bracia ruszaja do boju i sie bedądzielić informacjami i podbojami:)

Dawid:D
My love's a revolver
My sex is a killer
Do you wanna die happy?

domel
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 14, 2009 7:06 pm
Lokalizacja: Tymbark

Postautor: domel » czw gru 24, 2009 12:54 am

Napisze tak kraków jest NAJLEPSZY w polsce i każdy będzie tu chcial przyjechać .....;] a działo sie działooooo ..... Gorące życczenia dla wszsytkich zdrowych radosnych świąt w krainie mleka i ..... ;]

Martin_IOM
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 24, 2009 8:06 pm
Lokalizacja: Sieradz

Postautor: Martin_IOM » pt gru 25, 2009 4:18 am

Domin ty krejzolu :) Kilka dni po warsztatach, a ja testuje na maksa.. Jestem masakrycznie zdumiony tym jak ludzie z ktorymi rozmawiam trzymaja relacje i zmieniaja za mna pozycje siedzenia nawet na lezaca :)
Stalem sie tak kurewsko pewny siebie..

Na nastepnych warsztatach bede juz po praktyku NLP :p i miejmy nadzieje, ze odbeda sie one we wrocku. (Yebi? :))

Bedziecie?


Pozdro,
Dlugi.
Look after your willy, You get one of them to last a lifetime :)

yebi
Master Trener
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 06, 2009 6:12 pm

Nls Wrocław :)

Postautor: yebi » pt gru 25, 2009 1:19 pm

Siemanko wszystkim .... Co do następnego Nls'u to już postanowione :) będzie w połowie Lutego w Poznaniu. Niebawem wystawie dokładny termin tylko muszę to ustalić z Andrzejem, Lechem i Pawłem. A swoją drogą to jak jest ktoś z Poznania to proszę o kontakt :)

Pozdrowienia

Yebi

Witam Panowie i Panie :) mam już termin następnego Nls'u 12-14.02.2010, zmieniła się lokalizacja. Zamiast Wrocławia będzie Poznań. Myślę, że to również dobre miasto, by trochę poimprezować :)

Pozdrawiam

Yebi
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 11:28 am przez yebi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
UnHollyWord
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 23, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: Bielsko - Biała

:)

Postautor: UnHollyWord » ndz gru 27, 2009 12:51 pm

Wrocek i jeszcze luty:D hehe to sie napewno pisze:D hehe Grzesznicy do boju :twisted: hehe
My love's a revolver

My sex is a killer

Do you wanna die happy?

Awatar użytkownika
UnHollyWord
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 23, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: Bielsko - Biała

:)

Postautor: UnHollyWord » wt gru 29, 2009 5:23 pm

jak tam ida ćwiczenia w terenia ktoryś z grzesznikow wymyslil coś nowego użyl to i zadzialalo?? może jakieś spektakularne otwracia byly:D

hehe 8)
My love's a revolver

My sex is a killer

Do you wanna die happy?


Wróć do „Klub NLS Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości