NLS w mediach po raz trzeci :)

Free for all

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

NLS w mediach po raz trzeci :)

Postautor: Lech Dębski » pn sty 02, 2006 2:08 pm

W czwartek, 5 stycznia 2006 roku, o 17.15 wystąpię razem z bratem Zwierzakiem w TVN w programie "Rozmowy w toku" Ewy Drzyzgi. Miłego oglądania :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

Postautor: kocur » czw sty 05, 2006 11:43 pm

siedziałem w tym czasie na uczelni i wkleiłem się portierowi na tiwi, z tym, że ten zaraz zaczął marudzić i przełączył :( na jaka to melodia :(

Zdaje sobie sprawe że wiedza tajemna pozostała wiedzą tajemną :D

Tylko tak w skrócie: co tam się działo później, w 2. połowie?
Widziałem że niektórzy panowie niezaangażowani w nls strasznie kozaczyli co to nie oni (póki oglądałem). Jeśli jest ktoś chętny to będę wdzieczny gdy poświeci 5min na napisanie posta w odpowiedzi, jak było później :)

Pozdrawiam

Kocur
jestem wiec uwodzę

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pt sty 06, 2006 2:48 am

Hey kocur,
Nie da się opowiedzieć co było później dokładnie, ba jak to bywa z takimi programami nigdy nie dadzą CI się wypowiedzieć do końca i wszyscy przerywają. A do tego powycinali większą część materiału. Na koniec Ewcia z Drzazgą podsumowała, że i tak kobiety wybierają :-)
pozdro
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » pt sty 06, 2006 3:07 am

error
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2008 9:06 am przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt sty 06, 2006 8:25 am

Adventurer pisze:A ten z czarnymi włosami koleś tez aktor walił jakimiś patternami i pokazywał na siebie.


Jakimi patternami... Koleś jest zupełnie zielony w "te klocki"... a to że ładny i że aktor (nota bene ostatnio go widziałem w telewizji - jaki cholera napompowany, drugi Pudzian a jakie przypinki robił) to pewnie ma co druga w łóżku... A jego pseudo kotwiczenie polegało na tym, ze chyba wszystko kotwiczył na kraula, bo tak machał bez ładu i składu:)

A ogólnie pierdolenie Nowickiego, że wcale laski nie lecą na aktorów to saobie może zrolować i w dupę wsadzić...
Sam widziałem parę razy jak sie laski wszego sortu kleją do znanych osób... i są gotowe na jedno skinienie...

A tak ogólnie to miernie to wszystko wyglądało... dla mnie najbardziej spójny, wyluzowany i pewny siebie było kolo od salsy (środkowy)... super postawa.

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob sty 07, 2006 1:08 am

Adventurer pisze:
Lechu nie dał sobie rady z tym aktorem który stwierdził - kursy uwodzenia wymyślił jakiś cwaniak i jest to jakaś bzdura. Lechu powiedział że to on wymyślił i podziękował z uśmiechem na twarzy. Jak by to ująć w ramy NLP hhhhmmmm to jak myślicie jak się zakotwiczył??



Adventurer- mowi ci cos słowo "sarkazm"?
Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob sty 07, 2006 12:48 pm

Podobał mi się początek, jak Zwierzak wszedł. Pewny siebie, wyprostowany i wyluzowany. Później już było coraz gorzej, nie dość że wycięli najlepszy materiał, to co chwilę przerywali Zwierzakowi. Miałem również niedosyt Lecha, Lechu tak mało mówiłeś czy też Cię powycinali?

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » sob sty 07, 2006 2:22 pm

"Lechu nie dał sobie rady z tym aktorem który stwierdził - kursy uwodzenia wymyślił jakiś cwaniak i jest to jakaś bzdura. Lechu powiedział że to on wymyślił i podziękował z uśmiechem na twarzy. Jak by to ująć w ramy NLP hhhhmmmm to jak myślicie jak się zakotwiczył??"

Nie najlepiej to wypadło, dobrze przynajmniej że Zwierzak nie mówił, że NLS nie działa. Drzyzga i inni by pomyśleli, że to jakiś czub. Niewtajemniczeni nie wyczują sarkazmu... Szkoda mi ich.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » sob sty 07, 2006 3:20 pm

Witam


A co się dziwicie jak kobieta robi program o uwodzeniu ?? Do tego różni ludzie z rónym przekonaniem co do uwodzenia kobiet -- a wiecie ze ażdy samiec chce pokazac jaki to On w tym dobry jest :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

Postautor: kocur » sob sty 07, 2006 10:08 pm

widzę, że pod moim postem rozpętała się niezła dyskusja.

Właściwie to zastanawiam się, jaki jest sens ujawniania nls/ss w mediach. I w jakim kontekście?

Moim zdaniem zestawienie naprzeciw siebie całej armii ludzi, którzy:
1. Wyznają program, że kobieta ma być zdobywana i przyjąć/odrzucić faceta (kobiety);
2. Uważają, że kobiety zdobywa się na zasadzie dzwonienia im przed nosem kluczykami od nowiutkiej fury;
3. Twierdzą, że 'każda zmora znajdzie swego amatora' (najbardziej typowi frajerzy);
4. Niezdecydowani, co chętnie posłuchają ale ostatecznie przychylą się do ostatecznego werdyktu i uznają go za wiążący;
5. Faceci, którzy kobiety znają z opowiadań, albo cholera wie skąd, ale nie potrafią się za nie zabrać;
6. Ci, co wyrywają laski na wygląd i temu podobne (czyli głównie ci aktorzy);
7. inni niezdefiniowani;

podczas gdy po przeciwnej stronie stają ludzie, którzy znają sie na uwodzeiu metodami nls/ss, którzy osiągnęli tymi metodami bardzo dobre rezultaty,

daje prędzej czy później niedobre efekty:

ludzie z punktów 1-7 kontra nlserzy (o nich później), czyli:
ci, co posługują się kluczykami od samochodów, wraz z pozostałymi typu P. Drzazga, aktorami itp. zjedzą naszych (nlserów). Z bardzo prostego powodu: nls/ss to zbyt duża 'rewolucja' (jeśli to zestawić z systemem jaki wyznająludzie spod 1-7). Dochodzi do tego, że w rezultacie, ci, którzy występują po stronie nlsu są traktowani jak czubki lub kosmici, którzy pierdolą magiczne zaklęcia, po których laski mają od razu prosić o zerżnięcie. Założę sie, że nawet większosć frajerów spod 3, 4 i 5 poczuła się bardziej dowartościowana po ataku reszty na panów Lecha i Zwierzaka.

Szukałem porównania do tego i pomyślałem, że to byłoby tak, gdyby za czasów zimnej wojny zorganizować na Kremlu debatę o wyższości kapitalizmu nad komunizmem (2 Amerykanów, najlepiej ekonomistów vs. komuniści z krwi i kosci). Nietrudno przewidzieć skutek

Noi wracając do kontekstu, w jakim miał być ukazany nls: gdyby miałoby to być pokazane jako skuteczny sposób na uwodzenie to na bank nie w programikach typu rozmowy w toku. To za bardzo gryzie się z przekonaniami wyznawanymi przez 90% ludzi na widowni.

Ja nie ujawniam się specjalnie ze swją wiedzą i niektórymi innowacjami, które wprowadzam z bardzo prostego powodu: po cholerę laska ma wiedzieć, że mam klucze, które pozwolą mi do niej dotrzeć? I nie dzielę sie tym, co wypracowałem praktycznie z nikim. To jak odsłanianie podbrzusza
Ci, którzy wiedzą, że nls/ss działa, nie potrzebują być przekonywani. Ci, co są po przeciwnej stronie mogą się przekonać ale w inny sposób

Zaznaczam, ze to moje skromne zdanie na ten temat, sorry, że takie długie zdanie

Pozdrawiam

Kocur
jestem wiec uwodzę

adept
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 26, 2005 9:57 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: adept » ndz sty 08, 2006 4:19 am

a ja sie dziwie czemu Nowicki i ten drugi aktorzyna nie dostal od Zierzaka i Lecha duzej porcji negow albo jakiejs zjebki .

To program o uwodzeniu , a uwaga zostala skoncentrowana na ludziach, ktorzy jak sami stwierdzili nie potrafia albo nie wiedza jak uwodzic ...
bo IM to samo wychodzi .
Zwierzak wyszedl w programie na Nice Guya (przynajmniej w tym co pokazano na antenie).

szkoda...

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz sty 08, 2006 11:43 am

Posty offtopicowe zostały wydzielone i przeniesione do toczącej się juz dyskusji, tam też udziele odpowiedzi.

Ruchmistrz- i jedno i drugie :) Siłą rzeczy w programie zostają tylko te kawałki, które realizatorzy chca by zostały.

Kocur- a czemu mialibysmy pozbawiać ludzi informacji o tym, ze są alternatywy do kupowania kwiatków, chodzenia na randki itp? Niech wiedza o skutecznych metodach uwodzenia idzie w świat :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

suwak
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 13, 2004 8:23 am
Lokalizacja: chyba z innej planety

Postautor: suwak » pt sty 13, 2006 2:48 pm

Hugo pisze:
Jakimi patternami... Koleś jest zupełnie zielony w "te klocki"... a to że ładny i że aktor (nota bene ostatnio go widziałem w telewizji - jaki cholera napompowany, drugi Pudzian a jakie przypinki robił) to pewnie ma co druga w łóżkunę....

Pod koniec 2005 roku leciał serial "Anioł stróż". Teraz powtarzają go od początku. Aha... leci to w telewizji TVN - tej samej, co emituje "Rozmowy w toku".

Mięśnie to rzeczywiście ma niezłe (a przynajmniej to co widać - bicepsy), ale myślę że bardziej mu pomaga w uwodzeniu serialowy wizerunek - część ludzi mocno utożsamia postać aktora ze słynną jego rolą.
A ten aktor gra w tym serialu rolę "upadłego anioła" który ochoczo stara się DEMORALIZOWAĆ :twisted: na różne sposoby pewną rodzinę.

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » pt sty 13, 2006 5:27 pm

Ja pare razy widzialem jak sie kreci takie programy o co z tego potem zostaje, czasem to zatykalo mnie jak odpowiednio pocieli i pomotowali :-) Debil wyjdzie na geniusz a geniusz na polglowka, z zakonnicy zrobia rozpustnice a z kurwy swieta :-)
Przeciez to telewizja! Co wy tacy naiwni, ze wierzycie w to co wam pokazuja?


Wróć do „Dyskusje dla wszystkich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości