NLS w mediach po raz drugi :)

Free for all

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

NLS w mediach po raz drugi :)

Postautor: Lech Dębski » śr lis 30, 2005 1:29 pm

W piątek na TVN Style, o 21.30 bedziecie mogli zobaczyc, jak Andrzej uwodzi Joannę Brodzik ( o ile znowu czegos nie wytną ).

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr lis 30, 2005 5:08 pm

A jak ja nie mam tej fantastycznej stacji to co??????

Może ktoś nagra i umieści na jakimś ftp do ściągnięcia, co??

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » śr lis 30, 2005 11:22 pm

Właśnie ja tez nie mam tej stacji czy ma ktos ta stacje plus karte TV ?? i czy to nagra ?? i chętnie sciągne sobie. A moze Lechu dla wtajemniczonych umiescicie to na stronie instytutu NLP ?? Dziwię sie ze programy w TV nie sa do ściągnięcia to jest Wasza reklama Drodzy Trenerzy !!! Np ostanio widzialem na strone Adama Bytofa - zajmuje sie swiadomym snieniem - udostepnił program gdzie zajmowal sie leczeniem koszmaru nocnego z reszta sami zobaczcie http://www.adambytof.webpark.pl/film.html temat ciekawy i jak zobaczyłem te urywki wzbudzilo to oje zainteresowanie .


Pozdrawiam Damian
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Re: :)

Postautor: cwanyzenek » pn gru 05, 2005 1:48 pm

Program byl calkiem spoko - wystepowal Andrzej, Magda M., adept imieniem Pawel, oraz wszechobecna Joanna dr. Heidtman z czego to ostatnie akurat nie jest dziwne bo ona jest cholera wszedzie.
W skrocie - obaj panowie podkrecili Magde M. i gdyby nie byla pod stala opieka psychologa, to wyglada na to ze dala by sie zapiac na pierwszej randce. Jak ktos jest bardzo napalony, moge zgrac. Poki co - dajcie sobie chlopaki szanse do konca tygodnia, bo TVN Style chyba bedzie to powtarzal codziennie.

Zen.

damian pisze:Właśnie ja tez nie mam tej stacji czy ma ktos ta stacje plus karte TV ?? i czy to nagra ?? i chętnie sciągne sobie. A moze Lechu dla wtajemniczonych umiescicie to na stronie instytutu NLP ?? Dziwię sie ze programy w TV nie sa do ściągnięcia to jest Wasza reklama Drodzy Trenerzy !!! Np ostanio widzialem na strone Adama Bytofa - zajmuje sie swiadomym snieniem - udostepnił program gdzie zajmowal sie leczeniem koszmaru nocnego z reszta sami zobaczcie http://www.adambytof.webpark.pl/film.html temat ciekawy i jak zobaczyłem te urywki wzbudzilo to oje zainteresowanie .


Pozdrawiam Damian
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

zgraj to

Postautor: damian » pn gru 05, 2005 3:45 pm

Witam !!!


Zgraj to bo ja nie mam TVN style !!! Takz ebyłbym wdzieczny gdyby było to do ściagniecia


Pozdrawiam
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

Postautor: kocur » ndz gru 11, 2005 7:03 pm

gdyby miał ktoś to do udostępnienia to też byłbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam :)
jestem wiec uwodzę


Wróć do „Dyskusje dla wszystkich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości